| Description |
|---|
Promo Product Available. New Original Mixed Color 1980pcs 2mm Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : Mixed Color 1980pcs 2mm Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making Cheap Price !! Mixed Color 1980pcs 2mm Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findMixed Color 1980pcs 2mm Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Makingwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Mixed Color 1980pcs 2mm Rondelle Austria Faceted Crystal Glass Beads Loose Spacer Round Beads For Jewelry Making Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | Isywaka |
| Material | Crystal |
| Outer Diameter | 2mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | 50g |
| Model Number | 006502 |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 2mm |
