| Description |
|---|
Promo Product Available. New Original Diy Jewelry Cute Mickey Head Shape Charms Spacer Beads European Big Hole Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : Diy Jewelry Cute Mickey Head Shape Charms Spacer Beads European Big Hole Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Cheap Price !! Diy Jewelry Cute Mickey Head Shape Charms Spacer Beads European Big Hole Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findDiy Jewelry Cute Mickey Head Shape Charms Spacer Beads European Big Hole Beads Fit Pandora Bracelets & Bangleswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Diy Jewelry Cute Mickey Head Shape Charms Spacer Beads European Big Hole Beads Fit Pandora Bracelets & Bangles Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Brand Name | AZIZ BEKKAOUI |
| Material | Semi-precious Stone |
| Outer Diameter | about 10*10mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Item Weight | about 0.02-0.05kg |
| Model Number | Daisies Murano Flower Beads |
| style | diy european beads fit for pandora bracelet |
| style 2 | original beads fit bracelet necklace |
| design | hollow out Mickey head charms |
| design 2 | silver plated spacer beads / flower beads |
| design 3 | Cute Mickey charms / strawberry beads |
| feature 2 | vintage charms fit bracelet / big hole loose beads |
| type | diy bracelet accessories / spacer beads |
| Item Diameter | about 1.0*1.0cm |
| use | to make diy bracelet necklace |
| occasion | valentine's gift ,birthday gift ,women's gift,mother's gift |
