| Description |
|---|
Promo Product Available. New Original Bling Crystal AB Color Flatback Rhinestones Non Hotfix Silver Foiled Back Size SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : Bling Crystal AB Color Flatback Rhinestones Non Hotfix Silver Foiled Back Size SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40 Cheap Price !! Bling Crystal AB Color Flatback Rhinestones Non Hotfix Silver Foiled Back Size SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findBling Crystal AB Color Flatback Rhinestones Non Hotfix Silver Foiled Back Size SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40with probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Bling Crystal AB Color Flatback Rhinestones Non Hotfix Silver Foiled Back Size SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 0.05 |
| Model Number | 2028 flatbacks |
| Material | Rhinestone |
| Brand Name | TopStone |
| Outer Diameter | 1mm |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | Glass Crystal |
| Usage | glue |
| Flat back rhinestone | Crystal Non hotfix rhinestone |
| Size | SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS12 SS16 SS20 S30 SS34 SS40 |
| Color | Crystal clear AB, Crystal AB, Clear AB |
| is_customized | Yes |
| Item Diameter | 1.5mm 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 7mm 8mm |
| Outer Diameter | 2 3 4 5 6 mm |
