| Description |
|---|
Promo Product Available. New Original 6 15mmIrregular Red/Yellow/White/Pink/Green Natural Coral Beads Loose Spacer Beads Fitting Coral Bead Bracelet Necklace Material. Assess your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : 6 15mmIrregular Red/Yellow/White/Pink/Green Natural Coral Beads Loose Spacer Beads Fitting Coral Bead Bracelet Necklace Material Cheap Price !! 6 15mmIrregular Red/Yellow/White/Pink/Green Natural Coral Beads Loose Spacer Beads Fitting Coral Bead Bracelet Necklace Material. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to find6 15mmIrregular Red/Yellow/White/Pink/Green Natural Coral Beads Loose Spacer Beads Fitting Coral Bead Bracelet Necklace Materialwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 6 15mmIrregular Red/Yellow/White/Pink/Green Natural Coral Beads Loose Spacer Beads Fitting Coral Bead Bracelet Necklace Material Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Beads |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Item Weight | 35g/strand |
| Brand Name | SAUVOO |
| Material | Coral |
| Model Number | F2797 |
| Item Shape | Irregular |
| Material | Coral |
| Colors | Red, Green, White, Pink, Yellow |
| Size of the beads | 6-15mm |
| Length | 40cm/strand |
| Packing | 1strand/opp bag |
| Weight | 35g/lot |
| Style | coral beads |
| Type | red coral beads |
| Design | nigerian coral beads |
| Feature | nigerian coral beads yellow |
